Lista aktualności Lista aktualności

V Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych w Krakowie

1 grudnia 2019 roku na zaproszenie Stowarzyszenia PODGORZE.PL pracownicy Nadleśnictwa Gromnik zorganizowali stoisko w ramach "V Świątecznych Targów Rzeczy Wyjątkowych", odbywających się na Rynku Podgórskim w Krakowie. Na stoisku prezentowano tablice z odgłosami zwierząt i śpiewem ptaków. Leśne koło fortuny oraz inne konkursy związane z lasem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa. Najmłodsi oprócz możliwości sprawdzenia swojej wiedzy przyrodniczej mieli dodatkowo szansę uczestnictwa w warsztatach dekoracji ciasteczek świątecznych.

Jako nagrody rozdawano stroisz jodłowy, jemiołę oraz gadżety o tematyce leśnej. Uczestnicy targów mogli zapoznać się z materiałami promocyjnymi i edukacyjnymi. W trakcie targów leśnicy wyjaśniali zainteresowanym zagadnienia związane z lasem i prowadzoną gospodarką leśną oraz promowali Lasy Państwowe. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników targów.

Dziękujemy Stowarzyszeniu PODGORZE.PL za zaproszenie do udziału w targach, a mieszkańcom Krakowa i okolic za udział i miłą atmosferę.